A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гладківський старостинський округ
Голопристанської міської ради

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність громадянам.

Дата: 20.01.2022 16:57
Кількість переглядів: 193

Шановні жителі Голопристанської міської територіальної громади!

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність таких громадян: Артюшевського В.В., Бойчука В.В., Гарковенка Д.Ю., Гарковенко К.С., Дворецького Я.В., Кириченка Р.А., Коник О.О., Наумович Н.Л., Нежинської О.Л., Руденка О.В.,

Місце ознайомлення з проектом містобудівної документації –
веб-сайт Голопристанської міської ради.

Строки ознайомлення з проектом ДПТ –
з 20 грудня 2021 року до 20 січня 2022 року включно.

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради інформує, що 24 січня 2022 року о 10 годині у залі засідань міськвиконкому відбудуться громадські слухання з приводу обговорення проектів містобудівної документації.

  1. «Детальний план території частини існуючого кварталу садибної забудови села з метою удосконалення планувальної структури та визначення параметрів забудови земельної ділянки щодо відведення під садибну забудову, у власність гр. Артюшевському Вадиму Валерійовичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,2500 га, за адресою: вул. Центральна, б/н (біля будинку №346-А), с. Таврійське, Херсонської області».
  2. « «Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Бойчуку Вячеславу Віталійовичу, орієнтовною площею 0,2246 га, для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), із земель житлової та громадської забудови, за адресою: вул. Учбова, б/н, с. Гладківка, Херсонської області».
  3. « «Детального плану території частини території с. Великий Клин з метою відведення у власність земельної ділянки гр. Гарковенку Дмитру Юрійовичу, орієнтовною площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), із земель житлової та громадської забудови, за адресою: вул. Молодіжна, б/н, с. Великий Клин, Херсонської області».
  4. «Детального плану території частини території с. Великий.Клин з метою відведення у власність земельної ділянки гр. Гарковенко Катерині Сергіївні, орієнтовною площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), із земель житлової та громадської забудови, за адресою: вул. Молодіжна, навпроти будинку №8, с. Великий Клин, Херсонської області».
  5. «Детальний план території частини існуючого кварталу садибної забудови села з метою удосконалення планувальної структури та визначення параметрів забудови земельної ділянки щодо відведення під садибну забудову, у власність гр. Дворецькому Ярославу Валентиновичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,2500 га, за адресою: вул. Центральна, б/н (біля будинку №517), с. Таврійське, Херсонської області».
  6. «Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Кириченку Роману Анатолійовичу, орієнтовною площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), із земель житлової та громадської забудови, за адресою: вул. Люлька, б/н, с. Таврійське, Херсонської області».
  7. «Детального плану території частини території с. Таврійське з метою відведення у власність земельної ділянки гр. Коник Олені Олександрівні, орієнтовною площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), із земель житлової та громадської забудови, за адресою: вул. Центральна, б/н, с. Таврійське, Херсонської області».
  8. «Детальний план території частини існуючого кварталу садибної забудови села з метою удосконалення планувальної структури та визначення параметрів забудови земельної ділянки щодо відведення під садибну забудову, у власність гр. Наумович Наталії Леонідівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,2500 га, за адресою: вул. Лісна, б/н, с. Таврійське, Херсонської області».
  9. «Детальний план території частини існуючого кварталу садибної забудови села з метою удосконалення планувальної структури та визначення параметрів забудови земельної ділянки щодо відведення під садибну забудову, у власність гр. Нежинській Олені Леонідівні, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,2500 га, за адресою: вул. Центральна, б/н (біля будинку №474), с. Таврійське, Херсонської області».
  10. « «Детального плану території частини території с. Таврійське з метою відведення у власність земельної ділянки гр. Руденку Олегу Володимировичу, орієнтовною площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), із земель житлової та громадської забудови, за адресою: пров. Інтернаціональний, б/н, с. Таврійське, Херсонської області».

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора