A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гладківський старостинський округ
Голопристанської міської ради

15 лютого день пам'яті воїнів-інтернаціоналістів.

Дата: 15.02.2022 09:23
Кількість переглядів: 216

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та  виведення військ з Афганістану.

Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках»: Афганістані, Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Єфіопії та інших країнах світу.

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Виконували свій інтернаціональний обовя'зок і наші земляки Плюта Володимир Ананійович та Синюшко Сергій Михайлович в Афганістані. Бурлаков Сергій Юрійович в Югославії. Пульний Олексій Іванович в Чехословаччині.

Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку!

Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану! Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.

Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.

З вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд з нами.

Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

З повагою

староста Гладківського старостинського округу                                                             Вікторія Ткаченко 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора