A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гладківський старостинський округ
Голопристанської міської ради

Зверніть увагу!!!!!!

Дата: 16.08.2021 15:11
Кількість переглядів: 188

Урядова програма підтримки за наявні бджолосім'ї (за наявну в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім'ю)

Дотація надаватиметься на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, сімейним фермерським господарствам та фізичним особам, які е власниками бджолосімей.

Крок 1. Підготувати для отримання дотації за бджолосім'ї документи:

  • копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунка, видану банком (юридичні особи);
  • копію довідки або договір про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на котролюючі органи, у паперовій або електронній формі (юридичні особи);
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (юридичні особи);
  • довідка, видана органом місцевого самоврядування, пр-о реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Крок 2. Подати документи до 01 жовтня поточного року за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади (далі - органи місцевого самоврядування).

Крок 3. Отримати бюджетні кошти на рахунки відкриті у банку. Звертаємо увагу: Підставою для внесення органами місцевого самоврядування до відомості на отримання дотації за бджолосім 'ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб'єкта господарювання (юридичних осіб), які є власниками бджолосімей, у державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Для отримання державної реєстрації потужності операторів ринку подається заява до територіальному органу компетентного органу за адресою потужності (наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 № 39).

Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки (додаток) видається районним (міським) управлінням Держпродспоживслужби на пасіку незалежно від форми її власності і є документом, який засвідчує ветеринарно-санітарний стан пасіки (наказ Міністерства аграрної політики України та Української академії аграрних наук від 20.09.2000р. № 184/82).

 

 

№ п/п

Перелік документів, необхідних для отримання дотації

за наявні бджолосім’ї 

для суб’єктів господарювання,

юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, фермерських господарств (ФГ), сімейних фермерських господарств (СФГ) фізичних осіб — підприємців (ФОП)

для фізичних осіб

1.

Копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки (наказ Міністерства аграрної політики України та Української академії аграрних наук від 20.09.2000р. № 184/82), видається в заявнику 30-денний термін  районним (міським) управлінням Держпродспоживслужби (затверджена форма якого, додається)

2.

Копію рішення про державну реєстрацію потужності, (наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 № 39), здійснюється  протягом 15 робочих днів після отримання відповідної заяви, видається районним (міським) управлінням Держпродспоживслужби.

Відповідно до пункту 3.5 вказаного наказу рішення про державну реєстрацію потужності повинно містити таку інформацію:

1) найменування або прізвище, ім'я та по батькові оператора ринку;

2) особистий реєстраційний номер потужності;

3) адреса потужності;

4) вид діяльності, що планується здійснювати з використанням потужності;

5) дата прийняття територіальним органом компетентного органу рішення про державну реєстрацію потужності

3.

Копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком

Копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку, виданої банком

4.

Довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі

Копію паспорта громадянина України

5.

Копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, окрім СФГ, ФОП)

Довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (а також, СФГ, ФОП)

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора