A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гладківський старостинський округ
Голопристанської міської ради

Новини

Анна Качуренко учасниця цьогорічного конкурсу "Купальська красуня"

Однією з двадцяти учасниць конкурсу «Купальська красуня» на цьогорічних «Купальських зорях» була наша односельчанка Качуренко Анна. Для нас ти найкраща! Бажаємо перемог, удачі, успіху. Хай здійснюються всі твої мрії. Ти молодчинка!!!!

17:06 06.07.2021

"Купальські зорі" 2021

6 квітня на Купальських зорях 2021 року  Гладківський старостинський округ представляли  жителі села Таврійське під керівництвом завідувача філії Таврійського сільського клубу Алєщенко Л.В. Дівчатка на високому рівні представляли старостат. 

13:58 06.07.2021

Встановлення огорожі в ЗЗСО села Гладківка.

Завершено роботи щодо встановлення огорожі в ЗЗСО в селі Гладківка Гладківського старостинського округу Голопристанської міської ради. Проблемою було те, що сторонні люди без перешкод потрапляли на територію закладу, щоб, наприклад, скоротити свій маршрут. У нічний час на території школи неодноразово були помічені сторонні люди, які відпочивали, залишаючи після себе сміття. Саме тому встановлення високого паркану було необхідним для безпечного перебуванню дітей у закладі. Встановлення воріт буде наступним кроком.

16:53 30.06.2021

«ЄДНАЮЧИ ГРОМАДУ – ЄДНАЄМО УКРАЇНУ»

«ЄДНАЮЧИ ГРОМАДУ – ЄДНАЄМО УКРАЇНУ» Учора річниця Конституції відзначилася велопробігом «Єднаючи громаду – єднаємо Україну» населеними пунктами старостинських округів Голопристанщини.

11:18 29.06.2021

Голопристанський місцевий центр з надання безоплатно вторинної правової допомоги інформує про те, як уникнути боргу та знайти шахрая, якщо на Ваше ім’я взяли кредит?

Голопристанський місцевий центр з надання безоплатно вторинної правової допомоги інформує про те, як уникнути боргу та знайти шахрая, якщо на Ваше ім’я взяли кредит?

15:42 19.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора